Žlutý pes a Václav Neckář na Radotínském Burčákobraní

Kulturně společenský podnik pod taktovkou Městské části Praha 16 a Českého archivu vín se koná v sobotu 16. září na náměstí Sv. Petra a Pavla. 

Městská část Praha 16 společně s Českým archívem vín připravují na sobotu 16. září devátý ročník Radotínského Burčákobraní. I letos tak v Radotíně budete moci oslavit narození burčáku, lahodného a léčivého nápoje, chybět pochopitelně nebudou další gastronomické speciality a lahůdky vhodné k vínu. 

Ochutnávat, vybírat a koštovat z letošní burčákové nabídky budou návštěvníci moci na prostranství před radotínskou radnicí 16. září už od 14 hodin. Příchozí se opět mohou těšit na burčák od vinařů hlavně z moravských oblastí. 

V doprovodném kulturním programu vystoupí Cimbálová kapela pana Kováče (od 14 hodin), Václav Neckář & Bacily (od 17 hodin), Zdeňka Trvalcová & Friends (19.30 hodin) a nakonec skupina Žlutý pes (od 21 hodin). Kvůli malým návštěvníkům je (kromě nekvašeného moštu) přichystán divadelní stan, v němž se představí Divadlo Anpu a Čertův švagr (od 15 hodin). 

Anketní lístky o nejlepší burčák budou jako vždy slosovatelné o hodnotné věcné ceny (vyhlášení vítězů je plánováno přibližně v 18.30 hodin). 

Pozvánka na Radotínské Burčákobraní, sobota 16. září 2017
Zveřejněno: 14.09.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 3750 x
Vytisknout