Zateplení objektu sociální správy

Ve čtvrtek 11. května bude omezen provoz Odboru sociálního v budově Úřadu městské části Praha 16 na náměstí Osvoboditelů 732 v Praze-Radotíně. Důvodem je výměna oken, k níž dojde v rámci investiční akce týkající se zateplení celého objektu sociální správy.

V pátek 12. května bude výměna oken provedena na pracovišti Úřadu práce v přízemí budovy čp. 732. Další práce pak budou pokračovat o víkendu.

Rekonstrukce bude zahrnovat zateplení podlahy půdy, resp. stropu prvního patra a ve finále zateplení objektu (v dalších dvou měsících). Do zadávacího řízení na tuto investiční akci se ve stanoveném termínu přihlásilo celkem 14 firem, zhotovitelem bude firma ALEGRA s.r.o., IČ 27406806, která podala nejnižší nabídkovou cenu a práce provede za 834 tis. Kč bez DPH. Všechny by mělo být dokončeno nejpozději do konce července letošního roku (viz usnesení Rady městské části Praha 16 č. 916 ze dne 22.2.2017).

Děkujeme za pochopení a předem se omlouváme všem klientům za snížení komfortu při vyřizování svých záležitostí. Přes probíhající stavební úpravy budou veškeré činnosti a agendy Odboru sociálního i Úřadu  práce ČR zajišťovány v plném rozsahu. Do budovy čp. 732 bude po celou dobu zajištěn přístup a rovněž bude zachováno parkovací místo pro zdravotně postižené ve dvoře objektu. 

Zveřejněno: 10.05.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 814 x
Vytisknout