Vycházejí srpnové Noviny Prahy 16

Nejpozději do čtvrtka 17. srpna se do poštovních schránek dostane letošní prázdninové vydání radničního zpravodaje Prahy 16, ve kterém najdete informace z jednotlivých městských částí šestnáctého pražského obvodu.

Po červencové pauze bude distribuce letních Novin Prahy 16 probíhat od úterý 15. srpna. 

Logo Novin Prahy 16

Stěžejním tématem jsou přístavby škol v našem správním obvodu - zejména v Radotíně, na Zbraslavi a ve Velké Chuchli. Ve všech těchto městských částech se rozšiřuje, staví, opravuje či přistavuje.

Titulní stránka ale přináší i důležité informace o radotínském "Centru". Etapa "A" tedy za ulicí Na Betonce, je totiž již dokončená a zkolaudovaná. Nyní probíhají jednání zástupců samosprávy s investorem o podobě etap označovaných "B" a "C", tedy nejcennější oblasti na náměstí Osvoboditelů. 

Přečíst si můžete i o červnové bleskové povodni, která postihla Radotín, nechybí řada kulturních pozvánek  na čtvrté straně, program Kina Radotín (strana 7) včetně upoutávek na mimořádné filmové projekce (strana 8). Sportovní strany se věnují cyklistice, dostihům, boxlakrosu, street dance, ale i turnaji v pétanque. 

Zpravodaj najdete i zde na webu: Srpnové  číslo Novin Prahy 16 (pdf, 7,7 MB)

Noviny Prahy 16: číslo 7-8/2017 (odkaz na celou oblast, odkud si lze stáhnout jednotlivé stránky časopisu)
Zveřejněno: 15.08.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 650 x
Vytisknout