"Srdečně vás vítáme" v Koruně

V Kulturním středisku "U Koruny" se rozjíždí nový typ pořadu - Kinovinárna – promítání zajímavých filmů s dobrým vínkem a přáteli kolem stolu. Ve čtvrtek 21. září  od 19 hodin se tak můžete těšit na film Srdečně vás vítáme. 

Vstupné je 110 Kč a objednávky přijímají pracovníci Kulturního střediska "U Koruny", tel.: 257 911 746.

Prvním filmem, kterým Kinovinárna v květnu začala, byla skvělá francouzská komedie Co jsme komu udělali? Možnost užít si promítání s přáteli a dobrým vínem u stolu nadchla všechny přítomné, jakkoli samozřejmě Koruna nemůže kvalitou ani velikostí plátna konkurovat kinu.

Téměř většina divaček a diváků se přiznala, že film již v kině viděla a chtěla si ho prostě užít a sdílet znovu právě s přáteli a vínkem. Další kinovinárna "U Koruny" tedy nabízí druhou komedii od stejného scénáristy a tentokrát i režiséra Philippa de Chauverona: Srdečně vás vítáme. 

Hlavní hrdina, stejný herec jako ve filmu Co jsme komu udělali?, Christian Clavier, bytostný humanista a vrcholný intelektuál, žije ve svém světě dokonale odtržen od reality. To se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román – Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem bez domova a na útěku. V přímém přenosu vzdoruje silné kritice oponentů. Aby příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoli romskou rodinu k společnému soužití u něho doma…

Jak to dopadne, uvidíte v naší premiéře 21. září od 19 hodin, vstupné 110 Kč. Světový, nekorektně drsný humor, radotínská pohoda! 

Kinovinárna - Srdečně vás vítáme
Předprodej vstupenek na pořady v Koruně začíná 13. září: od 16 do 18 hodin. 


Zveřejněno: 20.09.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 683 x
Vytisknout