• Série je u konce – rozhovor s Adamem Peřinkou

  15.04.2016 / Dvě sezóny po sobě se v Radotíně postupovalo do vyšší soutěže. Letos v roli nováčka na republikové scéně dosáhl tým třetího místa v druhé lize a probojoval se mezi 12 nejlepších v Českém poháru, na vytčený cíl ale nedosáhl.
 • Pojede Jan Koukal na olympiádu do Tokia?

  28.08.2015 / Po dalším triumfu Jana Koukala přinášíme krátký rozhovor – s českým squashistou, členem klubu Buldoci Praha a nyní již 16násobným mistrem republiky, který by to rád zkusil i na olympiádě.
 • Blues pro slušný lidi

  16.09.2013 / Recitál a autorské čtení Jiřího Dědečka, známého písničkáře, spisovatele, básníka, překladatele a předsedy českého centra Mezinárodního PEN Klubu se chystá na klubové scéně v Kulturním středisku Radotín v domě U Koruny ve středu 18. září.
 • Rozhovor s Jaroslavem Svěceným

  22.02.2013 / Jaroslav Svěcený je známý i propojováním různých hudebních žánrů a přibližováním vážné hudby co nejširšímu okruhu posluchačů. Vedoucí kulturního střediska s ním vedla rozhovor o Vivaldiannu, moderním mostu ke klasice.
 • Linda Vítová - triatlonový talent, který míří do olympijského Ria 2016

  22.02.2013 / Rozhovor s radotínskou sportovní hvězdou
 • Jak to vidí Jan Matěj

  21.05.2012 / Fotograf, učitel, muzikant a astrolog oslaví 28. května 35. narozeniny. Nepůjde o žádný sjezd kamarádů z porodnice – ti všichni se totiž vejdou do jedné jediné osoby – Jana Matěje Raka, s nímž jsme mluvili nejen na toto téma.
 • Jak vzpomíná Jiří Männchen na svá setkání s Jeho Svatostí dalajlamou?

  09.03.2010 / Počátkem února uplynulo přesně dvacet let od chvíle, kdy Jeho Svatost dalajlama poprvé navštívil Prahu. Už při první návštěvě jedné z nejuznávanějších osobností současného světa u nás se s ním seznámil radotínský rodák Jiří Männchen.
 • Setkání s americkým astronautem

  26.10.2009 / Možná si ani hned neuvědomili, jak výjimečný zážitek je čeká - ve středu 7. října se totiž mohli nejstarší žáci radotínské základní školy setkat s nefalšovaným astronautem a přeptat se ho na jeho zážitky z kosmu.
 • "Prostě si to užívám," říká střihač Vladimír Barák

  08.04.2008 / Radotínští sokolové pořádali 28. března akci, na které poprvé představili film o účasti české reprezentace na boxlakrosovém mistrovství světa v kanadském Halifaxu. Autorem asi půlhodinového snímku je střihač Vladimír Barák (*1964).