Pětadvacet let s rodeem v Radotíně

Takřka neuvěřitelné… Velké radotínské rodeo slaví letos pětadvacetiny! V neděli 20. května od 9.30 hodin!

Dnes je tato akce jediným rodeem, které v hlavním městě Praze a sousedícím Středočeském kraji „přežilo“ do dnešních dnů! A připomeňme, že radotínské rodeo je tradiční součástí mistrovství ČR, které vypisuje Rodeo Corral WI-CZ.

Radotínské rodeo
Bohatý program má tradiční skladbu obnášející jak disciplíny rychlostních, tak i „taháky“ s telaty. Diváci se tak mohou těšit např. na Barelový dostih (BarrelRace), Rančerské lasování (RanchRoping), Nakládání telete (Trailer Loading) a další. Zvláště upozorňujeme na superdisciplínu Steer Wrestling, která se pojede nejen o Vítězný štít starosty Prahy 16 pana Mgr. Karla Hanzlíka, ale i o mimořádnou finanční prémii! Vítěz celého rodea si pak odveze sedlo firmy PINTO pana Maxe Hakena a pohár, který věnuje senátor pan PhDr. Tomáš Grulich!

Pro veřejnost bude samozřejmě připraveno bohaté občerstvení a prodej atraktivního zboží v areálu. Nejmenší diváci si mohou užít kvalitní dětské hřiště a ty větší se jistě rády povozí v sedle huculských koníků. Celodenní program pak završí rovněž již tradiční country bál pod širým nebem!

Takže nezapomeňte, milí čtenáři: V sobotu 20. května vzhůru na Velké radotínské rodeo o Senátorský pohár! Srdečně zvou pořadatelé z Tarpan Clanu, z.s.
Ing. Petr Binhack


Rodeo 2017
Zveřejněno: 18.05.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 580 x
Vytisknout