Jarní úklid v týdnu od 15. května

Další etapou pokračuje jarní úklid komunikací v Radotíně. V úterý 16. května se bude čistit lokalita v okolí ulice Na Viničkách a ve čtvrtek 18. května půjde o lokalitu okolo Otínské ulice. 

Zákazy zastavení platí pro tyto lokality:

  • 16. května (úterý), oblast č. V: Na Viničkách

Sídliště – parkoviště u ul. Karlická, Sídliště (před domy čp. 1083-1090), Týřovická, parkoviště pro lékaře za zdravotnickým zařízením, Na Viničkách, U Viniček, Kolová, Dehtínská, Zadovská, Vojetická, Zdická, Javořická, Příbramská, Lošetická, Nýrská,

  • 18. května (čtvrtek), oblast č. VI: Otínská

Sídliště páteřní komunikace, Sídliště-parkoviště ZZ, Sídliště – parkoviště u Správy obecních nemovitostí, Na Výšince, U Starého stadionu, Otínská, Jelenovská, náměstí Osvoboditelů (úsek Na Výšince – Karlická).

Majitele vozidel žádáme, aby si přeparkovali z uvedených lokalit na jiná místa. O nutnosti přeparkovat vozidla informují jak značky, které jsou rozmístěné vždy týden před termínem čištění, tak i rozhlas a lístky vsunuté za stěrače automobilů v dotčených lokalitách.

Pro čištění je v ulicích s dopravním omezením rezervován čas mezi 7.30 a 16.00 hodin - podle postupu úklidu budou ale značky odstraňovány co nejdříve po ukončení všech prací.

Děkujeme za pochopení.

Kompletní harmonogram čištění komunikací s dopravními omezeními

Zveřejněno: 18.05.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 444 x
Vytisknout