Co je nového v klubu

Klub Radotín pro všechny zájemce v měsíci září připravil pestrý program ve formě společných výletů, závodů na skejtu, besed na témata vztahů, vzájemné tolerance a rasismu.

Od září má také novou otevírací dobu: pondělí, úterý a čtvrtek od 14.00 do 19.00 hodin, ve středu od 13.00 do 16.00 hodin. Individuální konzultace s pracovníky jsou možné každé úterý a čtvrtek od 13.00 do 14.00 hodin.

Rodiče, prarodiče, učitelé a všichni, kteří chtějí blíž poznat činnost klubu, jsou zváni na Den otevřených dveří, který se uskuteční 20. září od 13.00 hodin.

Připravený je bohatý program, soutěže, hudba a malé občerstvení.


Dny otevřených dveří Klubu Radotín

„Klub Radotín je tu pro děti a mládež z Prahy 16 ve věku 12 až 19 let. Jsme sociální službou, která poskytuje mladým lidem pomoc v situacích, kdy si nevědí rady. Nabízíme dospívajícím bezpečný prostor bez násilí, drog a alkoholu, v kterém jsou si všichni rovní. Kdokoli tady může požádat o radu či vyslechnutí, využít počítač či možnost doučování anebo se zúčastnit volnočasových, sportovních a kulturních akcí. Všechny nabízené služby jsou bezplatné,“ říká Mgr. Barbora Hurtišová, která zde působí od začátku léta.

Klub sídlí v Loučanské ulici v budově základní školy a je zřizovaný obecně prospěšnou společností Proxima Sociale, o.p.s. a finančně podpořen Ministerstvem práce a sociálních věcí, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Magistrátem hlavního města Prahy a Městskou částí Praha 16.

Zveřejněno: 13.09.2017 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 261 x
Vytisknout